Založ si blog

Môj comming out

V týchto dňoch sa takmer celá verejnosť zaoberá komunitou LGBTI. Brutálna vražda dvoch takto orientovaných ľudí na to poskytuje velikánsky priestor.

No a pri tej príležitosti sme sa dočkali i zaujímavého priznania – moderátor TA3 Rastislav Iliev v priamom prenose prezradil svoju sexuálnu orientáciu, je gay. V krátkom čase je to už druhý comming out moderátora TA3, tým prvým bol Richard Dírer. Rasťo Iliev zároveň vyzval aj členov parlamentu, aby neváhali a priznali sa ku svojim sexuálnym preferenciám.

Nie som člen parlamentu, no jeho výzvu prijímam. Som Slovák kaukazského typu (to je oficiálne, politicky korektné označenie pre belocha) s litrom maďarskej krvi, krstený nepraktizujúci katolík, agnostik tolerujúci všetky vierovyznania. No a čo sa môjho sexuálneho zamerania týka – som heterosexuál mužského pohlavia žijúci v zákonnom zväzku s 1 (slovom jednou) ženou.

Uf, tak mám ten comming out za sebou, ani to nebolelo. Hneď sa cítim slobodnejšie. Teraz už len počkať kým bude mať komunita, ku ktorej patrím, nejakú vlastnú zástavu, možno čiernobielu s motívom Jin a Jang, a bude poriadať vlastné pochody pod názvom trebárs HeteroMarch.

A vyzývam aj ostatných heterošov – neuzatvárajte sa do vlastnej ulity, hrdo a nahlas sa prihláste ku svojej orientácii! Aby sme nezostali mlčiacou menšinou, akou sme doteraz.

Priamo z Paláca!

07.05.2023

Aktuálne politické spravodajstvo. Obraz povie viac, ako slová. Zdroj: voľne použiteľné obrázky Google Pictures

Ako si Bielik Matoviča na koberček pozval a ako Matovič s Bielikom vybabral

04.05.2023

V čom je Matovič veľmajstrom? V spôsobe, ako vyvolať banálnu roztržku a nafúknuť ju do takých rozmerov, že sa ňou zaoberá celé Slovensko. A presne to sa mu podarilo včera, keď si skočil zaprovokovať medzi účastníkov Pochodu za práva trans ľudí. Pre tých, ktorí nesledujú médiá, takže im táto atómovčička ušla: Matovič sa postavil medzi protestujúcich [...]

Rôzne čísla, napríklad 363

10.02.2023

Hneď z kraja to napíšem, aby nedošlo k omylu: pod číslom 363 mám na mysli tisíckrát omieľaný §363 Trestného poriadku. Tento paragraf sa stal nástrojom vojny medzi koalíciou a opozíciou. Hlavne v súvislosti so snahou dostať za mreže toľko smerákov, hlasákov a kotlebovcov koľko sa len dá. Medzi dvomi mlynskými kameňmi sa v tejto vojne ocitol generálny prokurátor Maroš [...]

telefón, ruky, mobil

Spoločnosť Eset varuje pred podvodníkmi zameranými na Slovákov

30.05.2023 09:33

Útočníci v kampani pravdepodobne využívajú takzvaný spoofing.

Holanďan väzba vražda

Holanďan Gerrit Jan mal upáliť slovenku Simonu (+25). Takto sa bránil väzbe

30.05.2023 09:00

Prípad z roku 2014 súdy ešte stále neukončili. Obžalovaný si zavaril sám.

Branislav Škripek

Kresťanskú úniu opúšťa Branislav Škripek a vstupuje do KDH

30.05.2023 08:55

KDH odmietlo spoločný predvolebný postup s KÚ.

Kalifornia streľba usa

Streľba na Floride si vyžiadala deväť zranených vrátane detí

30.05.2023 08:25

Podľa polície sa dve skupiny ľudí pohádali a následne zazneli výstrely.

spozabukakuk

Богу молись, а к берегу гребись.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 314
Celková čítanosť: 1753210x
Priemerná čítanosť článkov: 5583x

Autor blogu