Včera útočil
na Karpatskú kotlinu
saharský piesok!
Použitý obrázok je z verejne prístupných zdrojov.
Jeho nekomerčné použitie je v súlade s §§37, 38 a 39
Autorského zákona 185/2015 Z.z.
© spozabukakuk
Včera útočil
na Karpatskú kotlinu
saharský piesok!
Použitý obrázok je z verejne prístupných zdrojov.
Jeho nekomerčné použitie je v súlade s §§37, 38 a 39
Autorského zákona 185/2015 Z.z.
© spozabukakuk
Motto: Pecunia non olet! (Peniaze nesmrdia! – výrok pripisovaný rímskemu cisárovi Vespasianovi, je to jeho vyjadrenie k dani z verejných záchodov) A takto podobne si asi vyložili slovenskí influenceri príspevky od britského ministerstva zahraničných vecí za „podporu zvýšenej účasti v slovenských parlamentných voľbách“. Je pravda, že britské vládne kruhy [...]
Pán Šimečka, dámy a páni z PS! Nevolil som vás a ani sa na to v najbližších voľbách ľubovoľného typu nechystám. No napriek tomu si dovolím dať vám radu. Nezištnú, úprimnú, dokonca by sa dala označiť za priateľskú: Nepúšťajte do mediálnych diskusií pani poslankyňu Mesterovú! Prečo zaujímam k pani poslankyni takýto nežičlivý postoj? Odpoveď je jednoduchá, [...]
Zaujímavá správa: EU zmrazila všetku finančnú pomoc UKrajine. A Zelenského finančné suchoty potrvajú až dovtedy, kým Verchovna rada (ergo parlament) neobnoví činnosť protikorupčných organizácií NABU a tamojšej špeciálnej prokuratúry. Nie že by ma zastavenie pomoci Ukrajine nejako zvlášť vyrušovalo, nedajbože vzrušovalo. Aspoň to zabíjanie skončí o pár dní skôr [...]
Počas zasadnutia Vojenského výboru NATO bol uvedený do funkcie predstaviteľa vrchného veliteľa spojeneckých síl v Európe (SACEUR).
Putin žiada, aby sa Ukrajina vzdala celého Donbasu, zriekla sa vstupu do NATO, zostala neutrálna a nevpustila na svoje územie západné vojská.
Izraelský premiér Benjamin Netanjahu nariadil začať okamžite rokovania o prepustení rukojemníkov a o ukončení vojny v Pásme Gazy.
Podľa niektorých bol rušičkou celý areál vysielača a šírenie rádiového signálu vraj bola len kamufláž.
Celá debata | RSS tejto debaty