Kto má záujem o Kotlebove hlasy?

Krátky návrat k voľbe riaditeľa RTVS: zvolenie pána Rezníka do tejto funkcie včera komentoval poslanec OĽaNO Jozef Viskupič. Vraj nový riaditeľ „bol zvolený AJ vďaka hlasom poslancov neonacistickej ĽSNS“.

Nuž, okrem faktu, že nový riaditeľ by bol zvolený aj BEZ hlasov kotlebovcov, a že voľba bola tajná (ergo pán Viskupič nie je schopný preukázať za koho kotlebovci hlasovali), zanedbal pán poslanec jednu zaujímavú okolnosť. V tajnej voľbe bol okrem pána Rezníka už len jeden kandidát, pán Mika. Za ktorého údajne hlasovali aj poslanci OĽaNO, vrátane pána Viskupiča. No a keďže sa s postojom poslancov údajne neonacistickej*** ĽSNS onen pán poslanec nestotožňuje, tak by bolo zrejme podľa neho žiadúce, aby údajne neonacistickí*** kotlebovci hlasovali za Miku. Rovnako, ako OĽaNO. Je tu ešte jedna možnosť, predstava pána poslanca Viskupiča, údajného echt demokrata, že by údajným neonacistom*** zakázal účasť na voľbe riaditeľa RTVS. Ale na to, aby to priamo povedal, mu ešte gule nedorástli.

Zásah rovno do šibenice, pán Viskupič! Parádna strela z voleja. Aká smola, že do vlastnej bránky…

 

***podľa citovaných a pravdepodobne žalovateľných slov pána Viskupiča

Sneh!

07.01.2026

Malý sneh pre ľudstvo, obrovská kalamita pre Bratislavčana! Foto: auto blogu © spozabukakuk

Svet naruby, rozprávka naruby

29.12.2025

Čas vianočný a novoročný, čas rozprávkový. Lenže doba je prevrátená naruby – a taká istá, dobe zodpovedajúca, je aj rozprávka. Kde bolo, tam bolo, no niekde určite bolo, možno v krajine nepostihnutej klimatickou zmenou. Janko a Marienka, súrodenci vo veku pubertálneho vzdoru voči autoritám a voči rodičom obzvlášť, zdrhli z domu a hybaj do lesa. Lesisko to bolo [...]

Vianočná

25.12.2025

Viáá-nóó-céé, patríme k sebe Komu nešibalo, tomu už (censored)! Je ti zima, dievčatko? Ho, hó! Zmrzneš zakrátko! Keď vydržíš nepapať, uvidíš zlaté prasiatko. Reklamy lákajú, svetielka si svietia, vo vresku konzumu tíško plače dieťa. © spozabukakuk

Trump

Americká ministerka vnútornej bezpečnosti Noemová vo funkcii skončí, oznámil Trump

05.03.2026 20:09

Novým ministrom vnútornej bezpečnosti by sa podľa neho mal stať senátor z Oklahomy Markwayne Mullin.

moravský svätý ján

Hasiči zasahujú pri rozsiahlom požiari konzervárne v Moravskom Svätom Jáne

05.03.2026 19:59

Hala je zachvátená rozsiahlym požiarom a momentálne je celá v plameňoch.

dubaj

Zo symbolu luxusu epicentrom strachu. Prečo sa Dubaj vyhráža influencerom deportáciou?

05.03.2026 18:46

Hrozí mastná pokuta, väzenie, či deportácia.

spozabukakuk

Богу молись, а к берегу гребись.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 398
Celková čítanosť: 2128770x
Priemerná čítanosť článkov: 5349x

Autor blogu