#AllForAliAjuška!

Sranda musí byť, aj keby na chlieb nebolo. V duchu tohto hesla sa zo živého vyšetrovacieho spisu vynieslo, že údajná objednávateľka vraždy Jána Kuciaka a jeho partnerky Alena Zs. (ukrytá za nickom Ali Ajuška) viedla čulé hovory na sociálnych sieťach s veľmi zaujímavou skupinou ľudí, až by sa podľa publikovaného obsahu zaznamenaných iskrivých chatov žiadalo označiť ich ako „klientov“.

Je pravda, že túto informáciu priniesol Denník N. A preto ju treba po skúsenostiach z minulosti brať s Nadhľadom a dokonca s určitou Nedôverou. Nech nám ako určitý orientačný bod poslúži fakt, že denník SME síce informáciu prebral, no vyhol sa zmienke o niektorých údajných diskutéroch z N-kárskeho zoznamu. Asi preto, že sa voči tomu dosť dôrazne ohradili. Podobne môže poslúžiť i výzva obyčajných lump ľudí, sústredených v Matovičovom koncentr poslaneckom tábore, dožadovali sa iba hlavy jediného človeka zo zoznamu.

Vzhľadom na rozsah a úroveň známostí (alebo pokusov o známosť?) predmetnej osoby nepokladám titulok tohto blogu za prehnaný. Aj keď sa možno nájde dostatok osôb, ktoré síce do Ajuškinej komunity „All“ dosiaľ novinármi neboli zaradené, no budú intenzívne pracovať na tom, aby to tak aj naďalej zostalo.

Fico v Moskve, Fico v Kyjeve

02.05.2026

Oj, ako sa len nabudili progresívci! Dôvodom bol čerstvý Ficov telefonát so Zelenským a oznámenie o ich budúcom stretnutí v Jerevane a v Kyjeve. A o čom bolo inteligentné skučanie agresívnych progresívcov? Vraj je Fico zbabelec a po strate spojenca Orbána ide do Kyjeva kolenačky. Niežetak, milí naivní šimečkoidi, matovičoidi, gröhlingoidi, prípadne naďoidi. Nič ste [...]

Zabásli básnika

30.04.2026

Odkážte grófovi, že na horách ohne horia, lúčil sa básnik so súdom keď zistil, že bude v base Leopoldovskej jedenadvadsť rokov perie párať a papierové sáčky lepiť. Nuž, tak to chodí, keď streľbou do ľudí poet supluje poéziu. Pri svojej poetickej rozlúčke so slobodou však najvyšším súdom odobrený terorista pozabudol na tvrdé historické fakty. Na horách ohne [...]

Sulík, vráť sa!

09.03.2026

Nie, nie som fanúšikom Richarda Sulíka, ako by snáď mohlo vyplývať z titulku. Je to reakcia na závery kongresu strany SaS, ktorá Sulíka výraznou väčšinou hlasov prítomných delegátov odmietla zaradiť na zoznam kandidátov pre budúce parlamentné voľby. Popri Sulíkovi utrpela osobné fiasko aj jeho verná súpútnička pani poslankyňa Bittó Cigániková, ktorá bola [...]

Igor Šimko / Andrej Sitkár /

Hlas posiela do boja o Košický kraj známe meno. Šimko sľubuje, že východ už nebude čakať

16.05.2026 13:06

Šimko kandidatúru zdôvodnil potrebou priniesť do riadenia kraja konkrétne výsledky, lepšiu spoluprácu so štátom a riešenia, ktoré budú mať dosah na život ľudí.

izrael, palestína hamas

Izrael zabil lídra Hamasu v Gaze. Podľa Netanjahua stál za masakrom zo 7. októbra

16.05.2026 12:32

Mešity v Gaze ohlasujú smrť Haddáda.

putin

Na svetlo sveta sa dostal tajný dokument Kremľa: Takto chce Putin predať Rusom koniec vojny na Ukrajine ako veľké víťazstvo

16.05.2026 11:25

Problémy ruskej ekonomiky, únava spoločnosti z vojny a rastúce riziko, že front nebude možné ďalej dopĺňať bez masovej mobilizácie.

spozabukakuk

Богу молись, а к берегу гребись.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 401
Celková čítanosť: 2164469x
Priemerná čítanosť článkov: 5398x

Autor blogu