Založ si blog

Matovičova správa zo zasadnutia predsedníctva Smeru

Igor Matovič je človek skutočne všestranný, priam renesančný. Až natoľko, že mu nestačí vlastné mnohopočetné 13-členné zoskupenie vôkol rodinnej firmy, on sa angažuje aj v iných politických stranách!

Ako toť nedávno, vo štvrtok 14. februára tohto roku, na zasadnutí predsedníctva Smeru-SD. Musel tam byť osobne, zrejme ako čestný hosť, keďže jeho fejkbúkový status prináša podrobnosti, ktoré inak ako osobnou účasťou získať nemohol, citujem:

„Čo si o sebe myslíš ty skur…. buzerant vyje….?“ si vypočul Pellegrini od ožratého Fica v minulý štvrtok na stretnutí predsedníctva Smeru, kde boli spolu s vedením prítomní aj viacerí radoví poslanci Smeru. Vypenil, keď zistil, že kým bol na pohrebe Valkovej mamy, jeho poslanci uplácali dohodu na šiestich menách.

Objavujeme síce niekoľko drobných nezrovnalostí, ktoré však pán Matovič, všeobecne známy svojou pravdovravnosťou, dokáže určite bez problémov vysvetliť:

  • aký tester použil pán Matovič na zisťovanie obsahu alkoholu v krvi u ožratého Fica? Alebo mu pán Fico len tak špásovne dýchol do tváre?
  • má z inkriminovaného vulgarizmu aj zvukový záznam? Kedy sa ho chystá zverejniť?
  • prečo by mal Fico nadávať Pellegrinimu, keď dohodu o voľbe sudcov robili poslanci, predseda vlády mal počas dňa svoj vlastný program a nie je ani členom poslaneckého klubu, ani koaličnej rady?
  • prečo by mal Fico Pellegrinimu vulgárne nadávať, keď svoje nesúhlasné stanovisko s postupom poslancov NR SR predniesol až o deň neskôr?

Ale ako som už uviedol vyššie, vyjadrenia pána Matoviča majú vysokú informačnú hodnotu a podiel tých nepresných, nesprávne interpretovaných, nedajbože klamlivých alebo demagogických, ešte nepresiahol ani hranicu 90%.

Štátne vyznamenanie s príchuťou antisemitizmu

03.01.2020

Rok sa s rokom zišiel. Nastal čas oslavovať deň vzniku samostatného štátu Slovákov a udeľovať popri tom štátne vyznamenania. Ten náš metál nosí meno po Ľudovítovi Štúrovi, hrdom národovcovi, viac »

Prezidentská verzia spravodlivosti

27.12.2019

Motto: Nie je spravodlivosť. Som len ja. (Smrť v knihe Terryho Pratchetta "Mort") Upozornenie: text blogu obsahuje viac citátov, ako by možno bolo zdravé. Ak sa však čitateľovi nepáči alibistická viac »

Ako nehanobiť národ, rasu a presvedčenie

09.12.2019

Že bol Róbert Fico obvinený z hanobenia národa, rasy a presvedčenia je už všeobecne známe. Popri tom bol obvinený aj zo schvaľovania trestného činu, ale to je mimo zámer tohto blogu. Poslanci viac »

Mount Everest / Nepál / hory /

V Nepále zomrel najmenší muž na svete: meral 67 centimetrov

17.01.2020 23:16

Nepálec podľahol zápalu pľúc v meste Pokhara, asi 200 kilometrov západne od metropoly Káthmandu, kde žil so svojimi rodičmi.

apokalypsa, občianska vojna, nepokoje, klimatické zmeny, globálne otepľovanie

Takmer polovica mileniálov verí, že zažije tretiu svetovú vojnu

17.01.2020 22:43

Vyplýva to z prieskumu, ktorý zverejnil Medzinárodný výbor Červeného kríža.

požiar Bratislava, Mozartova 27

Hrozivý požiar v Bratislave zvládli ľudia aj hasiči

17.01.2020 22:02

Po prešovskej tragédii, pri ktorej výbuch plynu rozmetal panelák a zanechal osem obetí, sú ľudia opatrnejší a pozornejší. Ukázalo sa to aj pri požiari v Bratislave.

Občianska garda

Španielsku Občiansku gardu bude prvýkrát v histórii viesť žena

17.01.2020 21:59

Gámezová sa stala prvou ženou v tejto funkcii v 175-ročnej histórii Občianskej gardy (Guardia Civil).

spozabukakuk

Богу молись, а к берегу гребись.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 218
Celková čítanosť: 726153x
Priemerná čítanosť článkov: 3331x

Autor blogu