Založ si blog

Matovičova správa zo zasadnutia predsedníctva Smeru

Igor Matovič je človek skutočne všestranný, priam renesančný. Až natoľko, že mu nestačí vlastné mnohopočetné 13-členné zoskupenie vôkol rodinnej firmy, on sa angažuje aj v iných politických stranách!

Ako toť nedávno, vo štvrtok 14. februára tohto roku, na zasadnutí predsedníctva Smeru-SD. Musel tam byť osobne, zrejme ako čestný hosť, keďže jeho fejkbúkový status prináša podrobnosti, ktoré inak ako osobnou účasťou získať nemohol, citujem:

„Čo si o sebe myslíš ty skur…. buzerant vyje….?“ si vypočul Pellegrini od ožratého Fica v minulý štvrtok na stretnutí predsedníctva Smeru, kde boli spolu s vedením prítomní aj viacerí radoví poslanci Smeru. Vypenil, keď zistil, že kým bol na pohrebe Valkovej mamy, jeho poslanci uplácali dohodu na šiestich menách.

Objavujeme síce niekoľko drobných nezrovnalostí, ktoré však pán Matovič, všeobecne známy svojou pravdovravnosťou, dokáže určite bez problémov vysvetliť:

  • aký tester použil pán Matovič na zisťovanie obsahu alkoholu v krvi u ožratého Fica? Alebo mu pán Fico len tak špásovne dýchol do tváre?
  • má z inkriminovaného vulgarizmu aj zvukový záznam? Kedy sa ho chystá zverejniť?
  • prečo by mal Fico nadávať Pellegrinimu, keď dohodu o voľbe sudcov robili poslanci, predseda vlády mal počas dňa svoj vlastný program a nie je ani členom poslaneckého klubu, ani koaličnej rady?
  • prečo by mal Fico Pellegrinimu vulgárne nadávať, keď svoje nesúhlasné stanovisko s postupom poslancov NR SR predniesol až o deň neskôr?

Ale ako som už uviedol vyššie, vyjadrenia pána Matoviča majú vysokú informačnú hodnotu a podiel tých nepresných, nesprávne interpretovaných, nedajbože klamlivých alebo demagogických, ešte nepresiahol ani hranicu 90%.

Tiché slovko o potratoch

24.09.2019

Pochod za život vyvolal vášne. Pre mňa osobne vcelku nepochopiteľné, pretože sa domnievam, že o počatom živote by sa mali viesť debaty v trochu inom, zmierlivejšom tóne. K téme potratov sa viac »

Pellegriniho veľký prestup?

19.09.2019

Dnes sa má uskutočniť stretnutie Fico - Pellegrini. O ktorom dobre informované vrabce čvirikajú, že sa na ňom nebudú preberať zásadné vnútrostrannícke veci, ale premiér oznámi prestup. viac »

Matovičov pokus o nový volebný bankomat

15.09.2019

Tak a je to tu. Už oficiálne. Šéf štvorchlapovej strany OĽaNO prehlásil, že nepôjde do vlády s tým, kto rieši drogy a registrované partnerstvá. No a keďže nepôjde do vlády ani so Smerom viac »

Michail Gorbačov

Gorbačov: Rusko a USA musia viesť jadrové rozhovory

18.10.2019 21:42

"Máme tu nebezpečné trendy - sú už na dohľad. Vyčlenil by som dva z nich - ľahostajnosť k medzinárodnému právu a militarizácia svetovej politiky," povedal niekdajší líder ZSSR.

Dobroslav Trnka

Polícia zasahovala u bývalého generálneho prokurátora Dobroslava Trnku

18.10.2019 21:07

Trnka je držiteľom štyroch zbraní. Jednu z nich si odložil v trezore v práci.

Trump

Trump: Erdogan chce, aby prímerie v Sýrii fungovalo

18.10.2019 20:34

V tejto súvislosti americký prezident dodal, že podľa neho je na oboch stranách vôľa a veľká šanca na úspech.

ocenenie seniorfriendly

Pravda získala mimoriadne ocenenie

18.10.2019 19:30

Organizátori súťaže Senior Friendly ocenili v rámci štvrtého ročníka tých, ktorí výnimočne prispeli k tomu, aby sa seniorom žilo lepšie a kvalitnejšie. Medzi ocenenými je aj redakcia Pravdy.

spozabukakuk

Богу молись, а к берегу гребись.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 206
Celková čítanosť: 647220x
Priemerná čítanosť článkov: 3142x

Autor blogu