Založ si blog

#Paedophilia Pride!

Zdá sa, že päť písmen nestačí.Že k LGBTI treba pridať aj P.

P ako pedofil.

Teda apoň tým dojmom pôsobí pár článkov v SME, ako začiatok kampane za to šieste, pedofilné písmenko. Za zrovnoprávnenie pedofilov s homosexuálmi a lesbami, s bisexuálmi, transsexuálmi a aj s tým I, ktorého význam mi momentálne nenapadne. Nemyslím si, že by zrovnoprávnenie pedofilov malo byť rýchle, to naozaj nie. No nejako treba začať – a keď sa toho za pár rokov nazbiera toľko, že ľudia už budú mať „politickej korektnosti“ plné zuby a prestanú agresívne reagovať, tak potom to šieste písmenko slávnostne pripojiť. A slávnostne sa pod ním zviditeľňovať na nejakom Pride – pochode, nech už má prívlastok dúhový, alebo hocijaký iný. Je inak celkom možné, že potichu pomôže i cirkev, predovšetkým katolícka. Veď protežovanie pedofilov by asi malo ísť ruka v ruke so zmiernením mediálnych útokov na sexuálne zneužívanie detí kňazmi.

Nie je mi však niečo jasné: prečo práve pedofília? Nehodilo by sa do zoznamu skôr Z ako zoofília? Veď každý kriticky rozmýšľajúci človek musí uznať, že záľuba vo vzťahu ku zvieratkám je predsa len o niečo neškodnejšia, ako predstava zneužitia vlastného nezletilého potomka. A N ako nekrofília je síce skutočne morbídne, no najmenej škodlivé potešenie. Veď „mrtvý prd ví“, ako vravia bratia Česi. A čo sa udeje za múrmi márnice nech ostane za múrmi márnice, mŕtvi nespievajú. To zasa pre zmenu tvrdí vo svojom románe Rudolf Jašík, aj keď predsa len v iných súvislostiach.

Štátne vyznamenanie s príchuťou antisemitizmu

03.01.2020

Rok sa s rokom zišiel. Nastal čas oslavovať deň vzniku samostatného štátu Slovákov a udeľovať popri tom štátne vyznamenania. Ten náš metál nosí meno po Ľudovítovi Štúrovi, hrdom národovcovi, viac »

Prezidentská verzia spravodlivosti

27.12.2019

Motto: Nie je spravodlivosť. Som len ja. (Smrť v knihe Terryho Pratchetta "Mort") Upozornenie: text blogu obsahuje viac citátov, ako by možno bolo zdravé. Ak sa však čitateľovi nepáči alibistická viac »

Ako nehanobiť národ, rasu a presvedčenie

09.12.2019

Že bol Róbert Fico obvinený z hanobenia národa, rasy a presvedčenia je už všeobecne známe. Popri tom bol obvinený aj zo schvaľovania trestného činu, ale to je mimo zámer tohto blogu. Poslanci viac »

Mount Everest / Nepál / hory /

V Nepále zomrel najmenší muž na svete: meral 67 centimetrov

17.01.2020 23:16

Nepálec podľahol zápalu pľúc v meste Pokhara, asi 200 kilometrov západne od metropoly Káthmandu, kde žil so svojimi rodičmi.

apokalypsa, občianska vojna, nepokoje, klimatické zmeny, globálne otepľovanie

Takmer polovica mileniálov verí, že zažije tretiu svetovú vojnu

17.01.2020 22:43

Vyplýva to z prieskumu, ktorý zverejnil Medzinárodný výbor Červeného kríža.

požiar Bratislava, Mozartova 27

Hrozivý požiar v Bratislave zvládli ľudia aj hasiči

17.01.2020 22:02

Po prešovskej tragédii, pri ktorej výbuch plynu rozmetal panelák a zanechal osem obetí, sú ľudia opatrnejší a pozornejší. Ukázalo sa to aj pri požiari v Bratislave.

Občianska garda

Španielsku Občiansku gardu bude prvýkrát v histórii viesť žena

17.01.2020 21:59

Gámezová sa stala prvou ženou v tejto funkcii v 175-ročnej histórii Občianskej gardy (Guardia Civil).

spozabukakuk

Богу молись, а к берегу гребись.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 218
Celková čítanosť: 726059x
Priemerná čítanosť článkov: 3331x

Autor blogu