Založ si blog

#Paedophilia Pride!

Zdá sa, že päť písmen nestačí.Že k LGBTI treba pridať aj P.

P ako pedofil.

Teda apoň tým dojmom pôsobí pár článkov v SME, ako začiatok kampane za to šieste, pedofilné písmenko. Za zrovnoprávnenie pedofilov s homosexuálmi a lesbami, s bisexuálmi, transsexuálmi a aj s tým I, ktorého význam mi momentálne nenapadne. Nemyslím si, že by zrovnoprávnenie pedofilov malo byť rýchle, to naozaj nie. No nejako treba začať – a keď sa toho za pár rokov nazbiera toľko, že ľudia už budú mať „politickej korektnosti“ plné zuby a prestanú agresívne reagovať, tak potom to šieste písmenko slávnostne pripojiť. A slávnostne sa pod ním zviditeľňovať na nejakom Pride – pochode, nech už má prívlastok dúhový, alebo hocijaký iný. Je inak celkom možné, že potichu pomôže i cirkev, predovšetkým katolícka. Veď protežovanie pedofilov by asi malo ísť ruka v ruke so zmiernením mediálnych útokov na sexuálne zneužívanie detí kňazmi.

Nie je mi však niečo jasné: prečo práve pedofília? Nehodilo by sa do zoznamu skôr Z ako zoofília? Veď každý kriticky rozmýšľajúci človek musí uznať, že záľuba vo vzťahu ku zvieratkám je predsa len o niečo neškodnejšia, ako predstava zneužitia vlastného nezletilého potomka. A N ako nekrofília je síce skutočne morbídne, no najmenej škodlivé potešenie. Veď „mrtvý prd ví“, ako vravia bratia Česi. A čo sa udeje za múrmi márnice nech ostane za múrmi márnice, mŕtvi nespievajú. To zasa pre zmenu tvrdí vo svojom románe Rudolf Jašík, aj keď predsa len v iných súvislostiach.

Tiché slovko o potratoch

24.09.2019

Pochod za život vyvolal vášne. Pre mňa osobne vcelku nepochopiteľné, pretože sa domnievam, že o počatom živote by sa mali viesť debaty v trochu inom, zmierlivejšom tóne. K téme potratov sa viac »

Pellegriniho veľký prestup?

19.09.2019

Dnes sa má uskutočniť stretnutie Fico - Pellegrini. O ktorom dobre informované vrabce čvirikajú, že sa na ňom nebudú preberať zásadné vnútrostrannícke veci, ale premiér oznámi prestup. viac »

Matovičov pokus o nový volebný bankomat

15.09.2019

Tak a je to tu. Už oficiálne. Šéf štvorchlapovej strany OĽaNO prehlásil, že nepôjde do vlády s tým, kto rieši drogy a registrované partnerstvá. No a keďže nepôjde do vlády ani so Smerom viac »

Michail Gorbačov

Gorbačov: Rusko a USA musia viesť jadrové rozhovory

18.10.2019 21:42

"Máme tu nebezpečné trendy - sú už na dohľad. Vyčlenil by som dva z nich - ľahostajnosť k medzinárodnému právu a militarizácia svetovej politiky," povedal niekdajší líder ZSSR.

Dobroslav Trnka

Polícia zasahovala u bývalého generálneho prokurátora Dobroslava Trnku

18.10.2019 21:07

Trnka je držiteľom štyroch zbraní. Jednu z nich si odložil v trezore v práci.

Trump

Trump: Erdogan chce, aby prímerie v Sýrii fungovalo

18.10.2019 20:34

V tejto súvislosti americký prezident dodal, že podľa neho je na oboch stranách vôľa a veľká šanca na úspech.

ocenenie seniorfriendly

Pravda získala mimoriadne ocenenie

18.10.2019 19:30

Organizátori súťaže Senior Friendly ocenili v rámci štvrtého ročníka tých, ktorí výnimočne prispeli k tomu, aby sa seniorom žilo lepšie a kvalitnejšie. Medzi ocenenými je aj redakcia Pravdy.

spozabukakuk

Богу молись, а к берегу гребись.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 206
Celková čítanosť: 647129x
Priemerná čítanosť článkov: 3141x

Autor blogu