Založ si blog

Ešte raz o 1488

Hneď na začiatku by som sa rád poďakoval našim orgánom činným v trestnom konaní, prokuratúre, súdom, ale hlavne médiám za dostatok informácií o symbolike extrémnych pravičiarov so zvláštnym zreteľom a dôrazom na fašistov a nacistov. Bez nich by sme doteraz nevedeli nič o význame zákerného čísla 1488, ktoré ako tajnú šifru vyššie spomínaní extrémisti, nacisti a fašisti používajú vo vzájomnej komunikácii. A aby sme ani náhodou na význam zákerného čísla nezabudli, tak nám ho denno-denne pripomínajú!

Ale dosť bolo srandy.

Ja tiež pokladám číslo 1488 za šifru, no jeho význam je oproti mediálnemu výkladu trošičku posunutý. Sú v ňom zakódované dva významné dátumy:

1.4., teda prvý apríl – Medzinárodný deň vtákov
8.8., teda ôsmy august – Medzinárodný deň ženského orgazmu

Dozaista uznáte, že keď zásadné udalosti začíname vtákmi a končíme ženskými orgazmami, tak nič extrémneho, fašistického, ani nacistického nespáchame. Práve naopak, ocitneme sa úplne mimo ideológií a zostane len čisté naturálne potešenie.

Všetkým úprimne želám veľa radostných zážitkov nielen pri 1488, no i pri iných číslach!

Diplomovky podľa Matoviča

30.06.2020

O tvorbe diplomovej práce pána predsedu NR SR sa toho popísalo už veľa a ja nechcem prilievať močovku do žumpy. Zaujala ma však iniciatíva pána premiéra – preveriť spätne diplomové práce všetkých absolventov povedzme 5 rokov dozadu a pri zistení podvodu im odobrať akademický titul. Nápad pána premiéra vyzerá úplne úžasne a nepochybujem o tom, že veľa ľudí mu [...]

Robte si to oné z plastelíny, pán prokurátor!

20.06.2020

K zásahu NAKA, ktorý nám svojím odborne fundovaným výkladom o škandalozite priblížila podpredsedníčka vlády pani Remišová, sa vyjadril aj dozorujúci prokurátor pán Novocký. A jeho vyjadrenie naozaj stojí za pozornosť. Dozvedeli sme sa od neho, že existovali „konkrétne skutočnosti“, ktoré vzbudzovali pochybnosti o nájdených zariadeniach. Aj to, že zásah neprebehol [...]

Watergate? Remišgaťky!

12.06.2020

Ako áno, ako nie, pani vicepremiérka vystúpila pred pár dňami na tlačovke a zalomila rukami: vraj nám minulá vláda zanechala deravý systém gov.net, na serveroch NASES sa našli akési podozrivé zariadenia, ktoré určite slúžili na krádež utajovaných informácií. Pridal sa i pán premiér. Vo svojich výrokoch bol trošičku opatrnejší, vraj by sme nemali byť unáhlení a [...]

Ide o pravdu, Václav Mika

Ide o pravdu s Václavom Mikom

08.07.2020 06:00

Štát plánuje obnoviť agentúru pre cestovný ruch. Príprava jej zriadenia je v rukách Václava Miku. O svojich plánoch hovorí v relácii Zuzany Martinákovej Ide o Pravdu.

Lucia Ďuriš Nicholsonová

Prejav Kollára bol pomyselné dno. Odrazíme sa a budeme stúpať, tvrdí Nicholsonová

08.07.2020 06:00

Koalícia sa podľa europoslankyne Lucii Ďuriš Nicholsonovej (SaS) morálne rozčesla. „Ale nerozpadáva sa,“ povedala pre TV Pravda.

Trump July 4

Jedine USA. Trump sťažil život aj slovenským študentom

08.07.2020 06:00

Spojené štáty ďalej privierajú dvere pred cudzincami. Tentoraz sa to dotkne zahraničných študentov, teda aj Slovákov.

Bolívia, koronavírus

ONLINE: Pandémia sa zrýchľuje, v USA majú rekordný prírastok

08.07.2020 05:55

Oproti aprílu a máju pribúda vo svete dvojnásobný počet nakazených denne. V USA zaznamenali za deň rekordný počet - 60-tisíc pozitívnych na koronavírus.

spozabukakuk

Богу молись, а к берегу гребись.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 245
Celková čítanosť: 1077008x
Priemerná čítanosť článkov: 4396x

Autor blogu