Založ si blog

No a čo?

Že sa náš pán premiér vulgárne vyjadruje o svojom koaličnom partnerovi? Že mu zadáva nesplniteľné úlohy a za ich nesplnenie sa mu vysmieva? Že sa vulgárne vyjadruje o občanoch svojej krajiny? Že má na háku dodržiavanie zákonov o diplomových prácach, kolaudáciách, dĺžke karantény, nosení rúšok?
No a čo?

Že sa pán predseda NR SR rozváža počas zákazu vychádzania s „priateľkami“? Že si do nemocnice pozýva koaličných partnerov v čase zákazu návštev? Že si z nemocničnej izby urobil privátny nevestinec?
No a čo?

Že nemáme žiadne informácie o tvorbe rozpočtu a že ich nemajú ani naši volení zástupcovia? Že pán minister financií pred nami tají ako zamýšľa naložiť s miliardami z EU? Že s našimi peniazmi narába ako by nepatrili nám, ale súkromnej štvorchlapovej s.r.o.?
No a čo?

Že pán minister vojny na nás vyťahuje armádu pri každej možnej príležitosti? Že je ochotný vyhnať do ulíc proti občanom vojenskú políciu? Že by s ohromnou radosťou pchal paličky ľuďom do nosov aj u nich doma? Že sa o ľuďoch vyjadruje ako o opiciach?
No a čo?

Že nám minister práce a rodiny likviduje jeden sociálny benefit za druhým? Že kašle na nejaké odbory? Že svojimi skutkami popiera všetko, za čo pred voľbami hlasoval a vo volebnom programe nasľuboval?
No a čo?

Že na nás pán minister vnútra posiela policajtov a vodné delá? Že sa nám vyhráža mastnými pokutami kvôli nedodržiavaniu nezákonných opatrení? Že jeho policajti pracujú podľa marketingových požiadaviek vládnucich prepytujem elít?
No a čo?

Že parlamentný valec odhlasuje každú kravinu vyprodukovanú vládou a ešte jej aj zatlieska? Že jeho intelektuálnym vrcholom je bla-bla-bla a ňuňuňu?
No a čo?

Že je na čele vlády psychicky chorý jedinec?
No a čo?

Že sa na to všetko zo svojej slonovinovej veže díva pani prezidentka a zmôže sa len na akési pohrozenie prstíkom: Ej, nono!
No a čo?

Že sa tomu všetkému len nemo a s úžasom prizeráme? Veď sme to tak chceli. Naozaj?

Závan humoru v časoch covidovej hnusoby

15.02.2021

Divnú, nedobrú dobu žijeme. Znášať ju nám pomôže každá maličkosť, aj smiech z čara nechceného. V nedeľu ma rozosmial – a to tak, že fest – pán predseda NR SR, Boris Kollár. V úvode relácie „V politike“ na TA3 (cca od 1:30 min) sa posťažoval, že kvetinárstva sú zatvorené a že nie je kde kúpiť kytičky pre blahoželanie k valentínskemu sviatku. [...]

Súboj Titanov: Mikas versus Žilinka

30.01.2021

Samozrejme, titulok je prehnaný, ba až takmer bulvárny, a mal by podprahovo evokovať niečo ako Batman versus Superman, alebo Alien versus Predátor. No priznajme si, po tlačovej konferencii generálneho prokurátora predsa len má niečo do seba. V skratke o čo išlo: pán Žilinka nám zvestoval to, čo väčšina ľudí interesujúcich sa o politiku dávno vedela. Totiž že [...]

O čipoch ukrytých vo vakcínach

22.01.2021

Vakcinácia proti Covidu sa rozbehla. Sprevádzajú ju mnohé zvláštne tvrdenia týkajúce sa predovšetkým jej negatívnych účinkov. Najzaujímavejším z nich je informácia o čipovaní obyvateľstva. Kto by úplnou náhodou nevedel o čo ide – pod označením „čip“ je myslené malé elektronické zariadenie umiestnené do tela, ktoré nesie informáciu o svojom [...]

NR SR / Parlament /

Hlas na 23 percentách, Za ľudí a Kollár v parlamente len tesne

28.02.2021 13:43, aktualizované: 13:47

Podľa najnovšieho prieskumu by sa do Národnej rady dostalo osem strán.

Igor Matovič

Matovič: Zverejnený dokument o chystaných opatreniach je z veľkej časti pravdivý

28.02.2021 12:05, aktualizované: 12:18

Prezidentku Zuzanu Čaputovú premiér poprosil, aby prestala s odkazmi cez médiá.

testovanie na Covid 19

Čierna a bordová v Covid automate. Akú farbu má od pondelka váš okres?

28.02.2021 10:25

Od 1. marca platí aktuálne rozdelenie okresov podľa Covid automatu. Prevláda čierna, bordová a červená farba. Najlepšie je na tom 6 okresov.

očkovanie, prešov

Pribudlo takmer dvetisíc nakazených, počet hospitalizovaných opäť stúpol

28.02.2021 10:07, aktualizované: 10:36

Ochoreniu COVID-19 podľahlo ďalších 114 ľudí, od začiatku pandémie spolu už 7 189.

spozabukakuk

Богу молись, а к берегу гребись.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 277
Celková čítanosť: 1322956x
Priemerná čítanosť článkov: 4776x

Autor blogu