Založ si blog

No a čo?

Že sa náš pán premiér vulgárne vyjadruje o svojom koaličnom partnerovi? Že mu zadáva nesplniteľné úlohy a za ich nesplnenie sa mu vysmieva? Že sa vulgárne vyjadruje o občanoch svojej krajiny? Že má na háku dodržiavanie zákonov o diplomových prácach, kolaudáciách, dĺžke karantény, nosení rúšok?
No a čo?

Že sa pán predseda NR SR rozváža počas zákazu vychádzania s „priateľkami“? Že si do nemocnice pozýva koaličných partnerov v čase zákazu návštev? Že si z nemocničnej izby urobil privátny nevestinec?
No a čo?

Že nemáme žiadne informácie o tvorbe rozpočtu a že ich nemajú ani naši volení zástupcovia? Že pán minister financií pred nami tají ako zamýšľa naložiť s miliardami z EU? Že s našimi peniazmi narába ako by nepatrili nám, ale súkromnej štvorchlapovej s.r.o.?
No a čo?

Že pán minister vojny na nás vyťahuje armádu pri každej možnej príležitosti? Že je ochotný vyhnať do ulíc proti občanom vojenskú políciu? Že by s ohromnou radosťou pchal paličky ľuďom do nosov aj u nich doma? Že sa o ľuďoch vyjadruje ako o opiciach?
No a čo?

Že nám minister práce a rodiny likviduje jeden sociálny benefit za druhým? Že kašle na nejaké odbory? Že svojimi skutkami popiera všetko, za čo pred voľbami hlasoval a vo volebnom programe nasľuboval?
No a čo?

Že na nás pán minister vnútra posiela policajtov a vodné delá? Že sa nám vyhráža mastnými pokutami kvôli nedodržiavaniu nezákonných opatrení? Že jeho policajti pracujú podľa marketingových požiadaviek vládnucich prepytujem elít?
No a čo?

Že parlamentný valec odhlasuje každú kravinu vyprodukovanú vládou a ešte jej aj zatlieska? Že jeho intelektuálnym vrcholom je bla-bla-bla a ňuňuňu?
No a čo?

Že je na čele vlády psychicky chorý jedinec?
No a čo?

Že sa na to všetko zo svojej slonovinovej veže díva pani prezidentka a zmôže sa len na akési pohrozenie prstíkom: Ej, nono!
No a čo?

Že sa tomu všetkému len nemo a s úžasom prizeráme? Veď sme to tak chceli. Naozaj?

Z čoho sa Matovičovi obracia žalúdok

26.11.2022

Nechcem sa vyjadrovať k téme, ktorá aktuálne hýbe Slovenskom – k rokovaniu medzi vládou a lekárskymi odborármi. Mám síce na vec svoj názor, no nepokladám ho za natoľko významný a presvedčivý, aby som ho zverejňoval. No v každom prípade si myslím, že vulgárnymi výmyslami by sa táto situácia ovplyvňovať nemala. Hovorím o fejkbúkovom statuse ministra financií [...]

Môj comming out

16.10.2022

V týchto dňoch sa takmer celá verejnosť zaoberá komunitou LGBTI. Brutálna vražda dvoch takto orientovaných ľudí na to poskytuje velikánsky priestor. No a pri tej príležitosti sme sa dočkali i zaujímavého priznania – moderátor TA3 Rastislav Iliev v priamom prenose prezradil svoju sexuálnu orientáciu, je gay. V krátkom čase je to už druhý comming out moderátora TA3, [...]

Ako nás chráni Patriot

12.10.2022

Protivzdušnú obranu (ďalej PVO) Slovenska donedávna zabezpečoval ruský systém S-300. Dnes ju už nezabezpečuje, pretože sme ho zaslali na Ukrajinu a s pravdepodobnosťou blízkou istote ho tam ruské strely degradovali na hromádku šrotu. Jeho náhradou mali byť systémy PVO Patriot, ktoré nám veľkodušne zapožičalo Holandsko a Nemecko. Holandská veľkodušnosť však netrvá [...]

Záporožská jadrová elektráreň

Rusi mali v Záporožskej jadrovej elektrárni rozmiestniť raketomety Grad

08.12.2022 23:45

Blízkosť reaktora a skladu vyhoreného paliva im má poslúžiť ako "štít" pred možnou ukrajinskou odvetou, uviedol ukrajinský Enerhoatom.

Andrzej Duda

Poľsko si nevie predstaviť obranu Európy bez pomoci USA

08.12.2022 23:26

Podľa poľského šéfa diplomacie Zbigniewa Raua by si európske štáty mali brať príklad z Poľska, ktoré sa rozhodlo v budúcom roku zvýšiť výdavky na obranu na 4,2 percenta HDP.

Kondóm / Prezervatív /

Lekárne vo Francúzsku budú dávať mladým ľudom kondómy zadarmo

08.12.2022 21:47

Prezervatívy zadarmo budú určené pre ľudí vo veku od 18 do 25 rokov. Francúzsko chce takto znížiť počet nechcených tehotenstiev.

Britain US Diplomatic Immunity

Prešla ho autom, z krajiny ušla. Manželka amerického diplomata dostala za zabitie tínedžera v Británii podmienku

08.12.2022 21:28

Prípad vyvolal diplomatický spor medzi Londýnom a Washingtonom.

spozabukakuk

Богу молись, а к берегу гребись.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 308
Celková čítanosť: 1669613x
Priemerná čítanosť článkov: 5421x

Autor blogu