Založ si blog

No a čo?

Že sa náš pán premiér vulgárne vyjadruje o svojom koaličnom partnerovi? Že mu zadáva nesplniteľné úlohy a za ich nesplnenie sa mu vysmieva? Že sa vulgárne vyjadruje o občanoch svojej krajiny? Že má na háku dodržiavanie zákonov o diplomových prácach, kolaudáciách, dĺžke karantény, nosení rúšok?
No a čo?

Že sa pán predseda NR SR rozváža počas zákazu vychádzania s „priateľkami“? Že si do nemocnice pozýva koaličných partnerov v čase zákazu návštev? Že si z nemocničnej izby urobil privátny nevestinec?
No a čo?

Že nemáme žiadne informácie o tvorbe rozpočtu a že ich nemajú ani naši volení zástupcovia? Že pán minister financií pred nami tají ako zamýšľa naložiť s miliardami z EU? Že s našimi peniazmi narába ako by nepatrili nám, ale súkromnej štvorchlapovej s.r.o.?
No a čo?

Že pán minister vojny na nás vyťahuje armádu pri každej možnej príležitosti? Že je ochotný vyhnať do ulíc proti občanom vojenskú políciu? Že by s ohromnou radosťou pchal paličky ľuďom do nosov aj u nich doma? Že sa o ľuďoch vyjadruje ako o opiciach?
No a čo?

Že nám minister práce a rodiny likviduje jeden sociálny benefit za druhým? Že kašle na nejaké odbory? Že svojimi skutkami popiera všetko, za čo pred voľbami hlasoval a vo volebnom programe nasľuboval?
No a čo?

Že na nás pán minister vnútra posiela policajtov a vodné delá? Že sa nám vyhráža mastnými pokutami kvôli nedodržiavaniu nezákonných opatrení? Že jeho policajti pracujú podľa marketingových požiadaviek vládnucich prepytujem elít?
No a čo?

Že parlamentný valec odhlasuje každú kravinu vyprodukovanú vládou a ešte jej aj zatlieska? Že jeho intelektuálnym vrcholom je bla-bla-bla a ňuňuňu?
No a čo?

Že je na čele vlády psychicky chorý jedinec?
No a čo?

Že sa na to všetko zo svojej slonovinovej veže díva pani prezidentka a zmôže sa len na akési pohrozenie prstíkom: Ej, nono!
No a čo?

Že sa tomu všetkému len nemo a s úžasom prizeráme? Veď sme to tak chceli. Naozaj?

O čipoch ukrytých vo vakcínach

22.01.2021

Vakcinácia proti Covidu sa rozbehla. Sprevádzajú ju mnohé zvláštne tvrdenia týkajúce sa predovšetkým jej negatívnych účinkov. Najzaujímavejším z nich je informácia o čipovaní obyvateľstva. Kto by úplnou náhodou nevedel o čo ide – pod označením „čip“ je myslené malé elektronické zariadenie umiestnené do tela, ktoré nesie informáciu o svojom [...]

Slovo o papalášoch

28.12.2020

Vyhláška Ústavu verejného zdravotníctva č. 67 je tragikomickým príbehom. Pán Mikas sa ňou z pozície odborníka s titulmi pred menom i za menom kvalifikoval za „akoby člena OĽaNO“. A na to nepotrebuje žiadny titul, ba ani vzdelanie a inteligenciu. Stačí slepo plniť rozkazy svojho guru a povoliť infekčným poslancom hlasovať v parlamente… Pán Mikas si však [...]

P(odp)ásová výroba kriminálnikov

21.12.2020

Roztočili sa Božie mlyny, aktivizovali sa Judáši. A do basy, pardón, do väzby, putovalo niekoľko desiatok ľudí. Vraj preto, že polícia má rozviazané ruky a že pozorne načúva spevu kajúcnikov… Ja by som však spevu kajúcnikov príliš neveril, ich intonácia sa zdá byť príliš často falošná nielen môjmu fajnovému uchu. Je zaujímavé, že o naozaj vážnych [...]

Očistec, špecializovaný súd, Pezinok, polícia, Gašpar,

Súd rozhoduje o väzbe pre žilinskú sudkyňu Kyselovú

23.01.2021 10:51

Obvinená mala od februára 2015 do augusta 2019 za peňažné úplatky rozhodovať trestné veci na súde v Žiline v prospech trestne stíhaných osôb.

test, covid, testovanie

Pribudlo 71 úmrtí na Covid, pozitivita PCR testov výrazne klesla

23.01.2021 10:29

Z ochorenia sa vyliečilo ďalších 2 741 osôb, celkovo sa uzdravilo už viac ako 186-tisíc nakazených.

Alexej Navaľný

Po celom Rusku sa konajú protesty na podporu Navaľného, polícia zatkla 238 osôb

23.01.2021 09:57, aktualizované: 11:07

Akcie na podporu Navaľného sa očakávaj aj v takmer 50 mestách po celom svete.

Monika Jankovská, súd

Prokurátor o Jankovskej: Spolupracuje, ale málo

23.01.2021 07:44

Za mrežami je bývalá štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti Monika Jankovská už takmer rok. Zatiaľ tam aj zostane.

spozabukakuk

Богу молись, а к берегу гребись.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 275
Celková čítanosť: 1297833x
Priemerná čítanosť článkov: 4719x

Autor blogu