Založ si blog

Koniec vládnej krízy? Nie, zatiaľ iba vyhlásenie plné nezmyslov!

Dnes nám predstavitelia troch štvrtín koaličných strán vyhlásili, že vládna kríza skončila. Matovič prehlásil, že odstupuje z premiérskeho stolca a vymieňa si post s Hegerom. A to bolo, čo sa zrozumiteľnosti týka, všetko – aj to, že by mal byť Matovič naozaj financministrom, si bolo treba veľmi pozorne všimnúť v nejakej z jeho ďalších náhodných poznámok.

Okrem toho sme sa dozvedeli, že Matovič bude odpúšťať! Že sťa Kristus nebude do kameňujúcich hádzať späť šútre, ale pekárenské produkty. A že nebude vyžadovať žiadne podmienky, pričom zároveň poďakoval Žaluďom, že jeho dve podmienky (odstúpenie Kolíkovej a Šeligu) splnili. Nedozvedeli sme sa nič o odpúšťaní voči SaS a Sulíkovi osobne. Len to, že nesplnili ani jednu podmienku, čo sa javí byť po demisii troch ministrov SaS ako chorý výplod nadmerne zaťaženej mysle. Aj keď asi nemalo vôbec zmysel to spomínať, keď sa všetko odpúšťa a na akýchsi podmienkach sa netrvá.

Veľmi pochybné je aj tvrdenie o podiele troch koaličných strán na tomto vyhlásení, keďže nádejný premiér Heger má ešte dnes rokovať s poslaneckým klubom Žaluďov. Načo s nimi potrebuje rokovať, keď sme sa už z Remišovej úst dozvedeli, že odstúpenie Matoviča je štátnickým činom?

No a dozvedeli sme sa i to, že popri rokovaní so Žaluďmi si pán Heger skočí zarokovať aj so SaSkami. A to bolo asi tak všetko, čo sme sa dozvedeli, keďže nešlo o tlačovku, ale o vyhlásenie bez možnosti klásť novinárske otázky.

Chcel som sa dozvedieť viac a záznam som si so zaťatými zubami pozorne vypočul trikrát. A uvítam pripomienku každého, komu sa z neho podarilo vydolovať ešte niečo iné, niečo, čo by malo hlavu a pätu.

Zastrkávanie do škáry podľa Zuzany Kovačič Hanzelovej

16.02.2024

Investigatíva svetovej úrovne! Novinárka z košiara mienkotvorného denníka SME, Zuzana Kovačič Hanzelová (prezentujúca sa populárnou skratkou ZKH), na stope neuveriteľho hriechu spáchaného niektorým, nie celkom korektne identifikovaným poslancom vládnej koalície! Prichytila Erika Kaliňáka keď počas parlamentnej schôdze zastrkoval do škáry a nevytiahol ho! Pre upresnenie [...]

O Matovičovej prezidentskej kandidatúre

14.02.2024

Včera prebehla médiami zaujímavá správa – Slovensko opúšťajú mnohí poslanci. Aby nedošlo k omylu – nie že by chceli emigrovať z rodnej hrudy, to len z bývalého hnutia OĽaNO, ktoré sa na Slovensko drzo premenovalo, utekajú všetci, ktorí zacítili blízkosť konca. Prirovnanie ku potkanom utekajúcim z potápajúcej sa lode je snáď primerané. V článkoch [...]

Parlamentný Brumteles

09.01.2024

Ešte ako dieťa som v čiernobielom televízore sledoval rozprávku o čertovi Brumtelesovi. Už si z nej pamätám len zopár fragmentov – že bábkovému Brumtelesovi prepožičal hlas fenomenálny Jozef Króner, že čertisko miloval oblizovanie železa a že bol z hlbín pekla na zemský povrch vyslaný aby škodil. Od jeho poslania sa odvíjal i často používaný slogan: Škodiť, [...]

Netanjahu

Izraelský parlament je proti jednostrannému vyhláseniu palestínskeho štátu

21.02.2024 17:56

Organizácia Spojených národov udelila v roku 2012 Palestíne štatút pozorovateľského štátu.

kuciak

Šesť rokov od vraždy Kuciaka: V Bratislave sa zišli tisíce ľudí

21.02.2024 17:50, aktualizované: 18:02

V Bruseli sa zase na spomienka zišlo vyše 70 Slovákov.

Murz, Andrej Morozov,

Donútil ma Solovjov. Ruský poddôstojník a bloger sa zastrelil, zverejnil počty zabitých pri Avdijivke

21.02.2024 16:40

Bol som k tomu donútený politickými prostitútkami na čele s Vladimirom Solovjovom, ktoré boli nasraté a chceli samé stlačiť spúšť, píše v príspevku.

izrael, palestína, hamas

Militanti z Hamasu pri útoku na Izrael podľa krízového centra znásilňovali a mrzačili ženy

21.02.2024 16:07

Vo viacerých prípadoch došlo k znásilneniu pred inými ľuďmi vrátane partnerov, rodiny či priateľov.

spozabukakuk

Богу молись, а к берегу гребись.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 331
Celková čítanosť: 1871945x
Priemerná čítanosť článkov: 5655x

Autor blogu