Založ si blog

Koniec vládnej krízy? Nie, zatiaľ iba vyhlásenie plné nezmyslov!

Dnes nám predstavitelia troch štvrtín koaličných strán vyhlásili, že vládna kríza skončila. Matovič prehlásil, že odstupuje z premiérskeho stolca a vymieňa si post s Hegerom. A to bolo, čo sa zrozumiteľnosti týka, všetko – aj to, že by mal byť Matovič naozaj financministrom, si bolo treba veľmi pozorne všimnúť v nejakej z jeho ďalších náhodných poznámok.

Okrem toho sme sa dozvedeli, že Matovič bude odpúšťať! Že sťa Kristus nebude do kameňujúcich hádzať späť šútre, ale pekárenské produkty. A že nebude vyžadovať žiadne podmienky, pričom zároveň poďakoval Žaluďom, že jeho dve podmienky (odstúpenie Kolíkovej a Šeligu) splnili. Nedozvedeli sme sa nič o odpúšťaní voči SaS a Sulíkovi osobne. Len to, že nesplnili ani jednu podmienku, čo sa javí byť po demisii troch ministrov SaS ako chorý výplod nadmerne zaťaženej mysle. Aj keď asi nemalo vôbec zmysel to spomínať, keď sa všetko odpúšťa a na akýchsi podmienkach sa netrvá.

Veľmi pochybné je aj tvrdenie o podiele troch koaličných strán na tomto vyhlásení, keďže nádejný premiér Heger má ešte dnes rokovať s poslaneckým klubom Žaluďov. Načo s nimi potrebuje rokovať, keď sme sa už z Remišovej úst dozvedeli, že odstúpenie Matoviča je štátnickým činom?

No a dozvedeli sme sa i to, že popri rokovaní so Žaluďmi si pán Heger skočí zarokovať aj so SaSkami. A to bolo asi tak všetko, čo sme sa dozvedeli, keďže nešlo o tlačovku, ale o vyhlásenie bez možnosti klásť novinárske otázky.

Chcel som sa dozvedieť viac a záznam som si so zaťatými zubami pozorne vypočul trikrát. A uvítam pripomienku každého, komu sa z neho podarilo vydolovať ešte niečo iné, niečo, čo by malo hlavu a pätu.

Že vás hanba nefackuje, pani ministerka!

30.07.2021

Teoreticky prežívame vrcholiacu uhorkovú sezónu. No realita je trochu iná, zber uhoriek je zatlačený do pozadia rôznymi politickými srandičkami – napríklad zdemolovaným referendom, protestami voči očkovacím aktivitám vlády, alebo rôznymi škandálmi a škandálikmi so spoločnými menovateľmi NAKA, špeciálna prokuratúra a kajúcnici. Popri tom všetkom úplne zanikla [...]

Šifra Majstra Kočnera

16.06.2021

Dnes, 15.6.2021, pokračuje na Najvyššom súde SR odvolacie konanie v prípade vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Nechce sa mi otrocky a podrobne opakovať všeobecne známe fakty – že vrahovia sa priznali, no z obvinenia z objednávky tejto vraždy boli oslobodení Marian Kočner a Alena Zsuzsová. Najvyšší súd má posúdiť odvolanie prokurátora [...]

Kto vytopil Rudno nad Hronom?

18.05.2021

Tragédia… Povodeň. Udalosť, ktorá sa dotkla nielen majetku obyvateľov obce Rudno nad Hronom, ale i života ľudského. Kto je za to zodpovedný? Je za to niekto vôbec zodpovedný? Na vinníka sa možno dá ukázať prstom. Vinníkom je Program revitalizácie krajiny a integrovaného manažmentu povodí SR. Program, ktorý schválila vláda Ivety Radičovej v roku 2011 a zamýšľala [...]

Španielsko sopka La Palma erupcia

Experti: Výbuch sopky na kanárskom ostrove La Palma môže trvať tri mesiace

22.09.2021 12:00

Vulkanologický ústav Kanárskych ostrovov uviedol, že jeho výpočet je založený na dĺžke predchádzajúcich výbuchov.

nemocnica ružinov covid 19

Od pondelka bude už len jeden zelený okres: Dunajská Streda

22.09.2021 11:51

Päť okresov sa od budúceho pondelka zafarbí na covid automate do bordova. Červených bude 39 okresov a oranžových 34.

TK Matovic, krizovy stab

Matovič: Komisia už pripravila asi 10 riešení, ktoré pomôžu spravodlivosti

22.09.2021 11:03

Minister financií pred rokovaním vlády zdôraznil, že v súčastnosti musia ísť bokom ďalšie témy ako napríklad aj výstavba nájomných bytov.

Aktuálna informácia, horúca novinka, práve sa stalo, PRAVDA, mimoriadna správa

Na auto poradcu ukrajinského prezidenta spustili paľbu, zranili vodiča

22.09.2021 10:46, aktualizované: 11:16

K útoku došlo v Kyjevskej oblasti.

spozabukakuk

Богу молись, а к берегу гребись.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 290
Celková čítanosť: 1459799x
Priemerná čítanosť článkov: 5034x

Autor blogu