Našim ženám k MDŽ od pána poslanca Kollára

Milé ženy! Pán poslanec Kollár, šéf opozičnej strany Sme rodina, vás má rád. Veď keby vás nemal rád, tak by podľa vlastných slov neprišiel k takému výraznému počtu potomkov, akým sa hrdí.

Milé ženy! Ak túžite byť v deň vášho sviatku obdarené tým najcennejším, čím pán Kollár disponuje, teda jeho genetickou informáciou, neváhajte. Fejsbúkujte všetky, bez ohľadu na vek, farbu kože, vierovyznanie, sexuálnu orientáciu, možno aj pohlavie. Fejsbúkujte až do do úplného sfejsbúkovania, pán poslanec si určite vo svojom nabitom programe nájde čas na to, aby i s vami mohol stráviť rozkošnú chvíľku bez nevkusnej ochrany pred počatím!

Hystéria menom „TRANSAKČNÁ DAŇ“

14.04.2025

Dopadlo na nás nešťastie, tragédia, priam hrôza. Meno jej je transakčná daň! Nuž, všetky uvedené prívlastky zaznievajú predovšetkým z úst opozičných politikov, občas im prikyvuje aj kde-kto z koalície. Áno, nie je to vec príjemná – rovnako, ako každá iná daň. Mne osobne tiež nie je veľmi po chuti, nazývam ju „daňou za právo míňať vlastné [...]

Fico Všemocný

27.03.2025

Nejakým nedopatrením sa mi na obrazovku TA3 dostala tlačovka SaS ku 25% clám vyhláseným Trumpovou administratívou na dovoz automobilov z Európy. A nejakým nedopatrením som z nej aj kúsok sledoval a nestačil som sa čudovať. Hneď v úvode nám totiž pán predseda SaS Gröhling s dikciou a dôrazom preňho typickými objasnil, že clá na dovoz automobilov do USA má na svedomí [...]

O sedemdesiatšestke a aj o iných číslach

02.03.2025

V týchto dňoch je v slovenských médiách extrémne populárnym číslo 76. Prekonáva dokonca aj slávu Kotlebovho šeku na 1488 eur a popularitu pálky, ktorú mu zaň vymeral sudca. Číslo 76 sa dnes stalo priam magickým symbolom moci – je to počet poslancov zabezpečujúci prevahu v zákonodárnom zbore. Sedemdesiatšestka sa však stala aj opozičným fetišom. Modlitebným [...]

Ján Majerský / KDH /

Majerský: Koalícia sa musí jasne rozhodnúť, či chce zmeniť ústavu

31.05.2025 07:37

Ak má byť v parlamente schválená novela ústavy, musí sa najmä vládna koalícia jasne rozhodnúť, povedal šéf KDH Milan Majerský.

Pete Hegseth

Hegseth varoval pred Čínou: Chce v regióne dominovať, pripravuje sa na inváziu na Taiwan

31.05.2025 07:28

„Hrozba, ktorú Čína predstavuje, je skutočná a mohla by byť bezprostredná,“ uviedol americký minister obrany Pete Hegseth.

F16, odmena, Fores

Ruská firma vyplatila odmenu ruským vojakom za zničenie stíhačky F-16

31.05.2025 06:30

Ruská spoločnosť sídliaca v Jekaterinburgu na Urale vyplatila odmenu 15 miliónov rubľov (171-tisíc eur) tuctu vojakov za zničenie stíhačky F-16 na Ukrajine.

APTOPIX Russia Belarus Lukašenko putin petrohrad spojenci

Stanú sa zemiaky v Rusku luxusom? Putin ich zháňa v Mongolsku aj u Lukašenka

31.05.2025 06:00

V Rusku chýba základná potravina. Zemiakov je veľký nedostatok a ich cena sa zvýšila takmer štvornásobne.

spozabukakuk

Богу молись, а к берегу гребись.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 379
Celková čítanosť: 2020649x
Priemerná čítanosť článkov: 5332x

Autor blogu