Založ si blog

Hochštaplerovič

Tak nám to dnes pán poslanec predviedol. A vyžaloval sa na manipulatívne postupy médií hlavného prúdu, ktoré si, povážte len!, dovolili uverejniť neoverený materiál o ňom.

O ŇOM SAMOTNOM!

O bojovníkovi za ideály, o etalóne pravdovravnosti a korektnosti, o zostreľovačovi holubov, vlastne Goliášov! Svoju česť si onen pán poslanec cení na milión eur, ktoré vypísal za živú nahrávku, z ktorej údajne pochádza uverejnený prepis priebehu jeho schôdzky s toxickým M.K..

Pán poslanec je však pokrytec, človek s plechovým ksichtom a žalúdkom, ktorý znesie naozaj všetko. Nepamätá si už, ako on sám vypustil do éteru stupiditu o Ficovom účte na Belize? Nepamätá si už, že on sám to označil za anonym, teda neoverený zdroj? Nepamätá si, že na tejto informácii sa sťa muchy na lajne priživovali mainstreamisti niekoľko mesiacov?

Pán poslanec je okrem toho aj podvodník. PODVODNÍK. Píšem to s plným vedomím možných dôsledkov za použitie tohto slova. Ponúkol do pľacu milión evráčov ako odmenu za nahrávku. Odkiaľ však ten milión vezme? Veď predsa celý svoj majetok prepísal na manželku! A ako všetci dobre vieme, ponuka nekrytého šeku býva klasifikovaná ako podvod.

PODVOD.

Nič nové, nič prekvapujúce. U tohto hochštaplera sme na to zvyknutí.

Štátne vyznamenanie s príchuťou antisemitizmu

03.01.2020

Rok sa s rokom zišiel. Nastal čas oslavovať deň vzniku samostatného štátu Slovákov a udeľovať popri tom štátne vyznamenania. Ten náš metál nosí meno po Ľudovítovi Štúrovi, hrdom národovcovi, viac »

Prezidentská verzia spravodlivosti

27.12.2019

Motto: Nie je spravodlivosť. Som len ja. (Smrť v knihe Terryho Pratchetta "Mort") Upozornenie: text blogu obsahuje viac citátov, ako by možno bolo zdravé. Ak sa však čitateľovi nepáči alibistická viac »

Ako nehanobiť národ, rasu a presvedčenie

09.12.2019

Že bol Róbert Fico obvinený z hanobenia národa, rasy a presvedčenia je už všeobecne známe. Popri tom bol obvinený aj zo schvaľovania trestného činu, ale to je mimo zámer tohto blogu. Poslanci viac »

Mount Everest / Nepál / hory /

V Nepále zomrel najmenší muž na svete: meral 67 centimetrov

17.01.2020 23:16

Nepálec podľahol zápalu pľúc v meste Pokhara, asi 200 kilometrov západne od metropoly Káthmandu, kde žil so svojimi rodičmi.

apokalypsa, občianska vojna, nepokoje, klimatické zmeny, globálne otepľovanie

Takmer polovica mileniálov verí, že zažije tretiu svetovú vojnu

17.01.2020 22:43

Vyplýva to z prieskumu, ktorý zverejnil Medzinárodný výbor Červeného kríža.

požiar Bratislava, Mozartova 27

Hrozivý požiar v Bratislave zvládli ľudia aj hasiči

17.01.2020 22:02

Po prešovskej tragédii, pri ktorej výbuch plynu rozmetal panelák a zanechal osem obetí, sú ľudia opatrnejší a pozornejší. Ukázalo sa to aj pri požiari v Bratislave.

Občianska garda

Španielsku Občiansku gardu bude prvýkrát v histórii viesť žena

17.01.2020 21:59

Gámezová sa stala prvou ženou v tejto funkcii v 175-ročnej histórii Občianskej gardy (Guardia Civil).

spozabukakuk

Богу молись, а к берегу гребись.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 218
Celková čítanosť: 726186x
Priemerná čítanosť článkov: 3331x

Autor blogu