Založ si blog

Hochštaplerovič

Tak nám to dnes pán poslanec predviedol. A vyžaloval sa na manipulatívne postupy médií hlavného prúdu, ktoré si, povážte len!, dovolili uverejniť neoverený materiál o ňom.

O ŇOM SAMOTNOM!

O bojovníkovi za ideály, o etalóne pravdovravnosti a korektnosti, o zostreľovačovi holubov, vlastne Goliášov! Svoju česť si onen pán poslanec cení na milión eur, ktoré vypísal za živú nahrávku, z ktorej údajne pochádza uverejnený prepis priebehu jeho schôdzky s toxickým M.K..

Pán poslanec je však pokrytec, človek s plechovým ksichtom a žalúdkom, ktorý znesie naozaj všetko. Nepamätá si už, ako on sám vypustil do éteru stupiditu o Ficovom účte na Belize? Nepamätá si už, že on sám to označil za anonym, teda neoverený zdroj? Nepamätá si, že na tejto informácii sa sťa muchy na lajne priživovali mainstreamisti niekoľko mesiacov?

Pán poslanec je okrem toho aj podvodník. PODVODNÍK. Píšem to s plným vedomím možných dôsledkov za použitie tohto slova. Ponúkol do pľacu milión evráčov ako odmenu za nahrávku. Odkiaľ však ten milión vezme? Veď predsa celý svoj majetok prepísal na manželku! A ako všetci dobre vieme, ponuka nekrytého šeku býva klasifikovaná ako podvod.

PODVOD.

Nič nové, nič prekvapujúce. U tohto hochštaplera sme na to zvyknutí.

Tiché slovko o potratoch

24.09.2019

Pochod za život vyvolal vášne. Pre mňa osobne vcelku nepochopiteľné, pretože sa domnievam, že o počatom živote by sa mali viesť debaty v trochu inom, zmierlivejšom tóne. K téme potratov sa viac »

Pellegriniho veľký prestup?

19.09.2019

Dnes sa má uskutočniť stretnutie Fico - Pellegrini. O ktorom dobre informované vrabce čvirikajú, že sa na ňom nebudú preberať zásadné vnútrostrannícke veci, ale premiér oznámi prestup. viac »

Matovičov pokus o nový volebný bankomat

15.09.2019

Tak a je to tu. Už oficiálne. Šéf štvorchlapovej strany OĽaNO prehlásil, že nepôjde do vlády s tým, kto rieši drogy a registrované partnerstvá. No a keďže nepôjde do vlády ani so Smerom viac »

Michail Gorbačov

Gorbačov: Rusko a USA musia viesť jadrové rozhovory

18.10.2019 21:42

"Máme tu nebezpečné trendy - sú už na dohľad. Vyčlenil by som dva z nich - ľahostajnosť k medzinárodnému právu a militarizácia svetovej politiky," povedal niekdajší líder ZSSR.

Dobroslav Trnka

Polícia zasahovala u bývalého generálneho prokurátora Dobroslava Trnku

18.10.2019 21:07

Trnka je držiteľom štyroch zbraní. Jednu z nich si odložil v trezore v práci.

Trump

Trump: Erdogan chce, aby prímerie v Sýrii fungovalo

18.10.2019 20:34

V tejto súvislosti americký prezident dodal, že podľa neho je na oboch stranách vôľa a veľká šanca na úspech.

ocenenie seniorfriendly

Pravda získala mimoriadne ocenenie

18.10.2019 19:30

Organizátori súťaže Senior Friendly ocenili v rámci štvrtého ročníka tých, ktorí výnimočne prispeli k tomu, aby sa seniorom žilo lepšie a kvalitnejšie. Medzi ocenenými je aj redakcia Pravdy.

spozabukakuk

Богу молись, а к берегу гребись.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 206
Celková čítanosť: 647252x
Priemerná čítanosť článkov: 3142x

Autor blogu